Корпоративні клієнти та АЗС

Детальніше

Постачання продукції:

 • Корпоративні клієнти та АЗС

  Основа співпраці з партнерами – довготривалі відносини, що гарантують вигідні умови для клієнтів.

  Всі мережі АЗС України, більш ніж 500 ресторанів і готелів та більш ніж 3000 вуличних торгівельних точок  є клієнтами Premier FOOD. Ми надаємо повний комплекс послуг – від обладнання і продукції – до бізнес-консалтингу і маркетингової підтримки.

   

  Ми забезпечуємо безперебійне постачання продукції завдяки автоматизації, сучасному власному автопарку зі спеціальним температурним режимом та зручному розташуванню розподільчих центрів. Асортиментний портфель налічує понад 450 найменувань, серед яких кожен зможе знайти продукцію, що задовольнить його бізнес-потреби.

   

  Ми розуміємо, яку роль відіграє свіжість та якість продукції та знаємо як її забезпечити. Уся продукція доставляється у спеціальних автомобілях-рефрижераторах із температурним режимом -18, завдяки чому продукція завжди свіжа. Продукція Premier Food сертифікована та відповідає вимогам найвищих стандартів управління харчовою безпечністю, які визнані в усьому світі. Крім того, ми регулярно поповнюємо асортимент ексклюзивними делікатесами.

Логістика і продукція:

ПЕРВАГИ РОБОТИ З БРЕНДОМ MR.GRILL:

Наші переваги

1/
Власний виробничий
майданчик — м’ясопереробний
завод «Тульчинм’ясо»
2/
Виробництво за стандартами
ISO 9001 та HACCP
3/
Унікальна гриль-технологія
4/
Тривалі терміни зберігання
(шокове заморожування)
5/
Логістика по всій території
України
6/
12 років досвіду

Наші клієнти: