Мережа ресторанів

Детальніше

НАШІ РЕСТОРАНИ:

  • Мережа гриль-ресторанів “Mr.Grill Hotdogs&Burgers” створена в концепції американського стріт фуду, але відрізняється креативністю авторського виконання. Хот-доги та бургери в наших ресторанах нагадують твори мистецтва, бо готуються і подаються в стилі “ф’южн”.
  • Наша місія — створювати дійсно унікальний продукт і нести культуру споживання неперевершено смачних та якісних хот-догів і бургерів зі справжнього м’яса.
  • Основні інгредієнти авторських страв (сосиски та котлети) виготовлені тільки зі свіжого м’яса і створені на власному виробництві.
  • На даний момент мережа “Mr.Grill Hotdogs&Burgers” складається з трьох ресторанів: один з них знаходиться в самому центрі столиці, другий — на Подолі, в затишному та зручному для проведення зустрічей або вечірок з друзями місці, а третій – створений спеціально для дітей і розташований в Кідландіі на Петрівці.

Ресторани:

Наше бачення:

Команда “Mr.Grill” має великий досвід – більш ніж 12 років на ринку food service з реалізацією понад 7 млн сосисок на місяць. Ми завжди готові відкривати нові горизонти в пошуку цікавого рішення для якісного продукту.

Головна мета проекту – задати новий рівень ведення ресторанного бізнесу по всій Україні та за її межами, дотримуючись високих стандартів при створенні наших страв. Кожен, хто робить свою справу добре, будує новий світ, в якому хочеться жити.

ЯКІСТЬ:

Справжнє м’ясо власного виробництва та без
консервантів для наших хот-догів та бургерів
Довершені страви на будь-який смак
Дружня та комфортна атмосфера
Обслуговування європейського рівня