Група компаній Premier FOOD стала членом Асоціації рітейлерів України

Багатопрофільна група компаній, яка є визнаним національним лідером у галузі обслуговування підприємств food service, приєдналася до профільного об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі.

Група компаній Premier FOOD – визнаний національний лідер у галузі обслуговування підприємств food service вже понад 12-ти років. Premier FOOD – перші, хто запровадив культуру споживання якісних хот-догів і бургерів зі справжнього м’яса на АЗК.

Premier FOOD – це група компаній, діяльність якої поєднує декілька різнопланових напрямків бізнесу:
  • Власне виробництво на базі заводу Тульчинм’ясо – потужністю 8000 тонн на рік. Висока якість продукції Тульчинм’ясо гарантована сертифікатами ISO, HACCP, HALAL та підтверджена золотими, срібними та бронзовими медалями престижних конкурсів.
  • Власна логістика за принципом 4PL. Загальна площа складських приміщень складає більше 10 000 квадратних метрів. Унікальна логістика зі спеціальним температурним режимом -18, дозволяє доставляти продукцію по усій території України.
  • HoReCa, корпоративні клієнти. Всі мережі АЗС України, більш ніж 500 ресторанів і готелів та більш ніж 3000 вуличних торгівельних точок є клієнтами Premier FOOD. Компанія надає повний комплекс послуг: від обладнання та продукції до бізнес-консалтингу та маркетингової підтримки. Мережа ресторанів Mr Grill Hotdogs & Burgers створена, щоб кожному дати можливість спробувати хот-доги та бургери тільки зі справжнього м’яса.
  • Експорт. Компанія постачає високоякісну продукцію більш ніж в 10 країн світу, серед них Грузія, Азербайджан, Корея, Китай, Об’єднані Арабські Емірати, Йорданія. Крім того, Premier FOOD розвиває ринки інших країн в регіонах Азії і Африки.
  • Retail. Крім роботи з бізнес-партнерами компанія виготовляє продукцію і для роздрібного споживача. Бренд Тульчин та Mr.Grill приємно вражає українських споживачів, пропонуючи ковбаси, сосиски і м’ясні вироби найвищої якості та незмінно чудового смаку.
  • Ексклюзивна дистрибуція брендів Sweet Box та Milk Shake.

В 2019 році, успіх справи Premier FOOD підтвердила нагорода “Компанія року”. На основі експертного аналізу галузі та показників підприємства, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром компанію було внесено до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств. Порівнявши ТОВ “Premier FOOD” з іншими підприємствами галузі, експерти Аналітичного центру відзначили вже досягнутий рівень та потенціал розвитку компанії.

Дотримуючись тенденцій ринку, група компаній Premier FOOD розвиває свою діяльність, опановуючи нові продуктові напрямки, щоб надавати своїм партнерам актуальні та ексклюзивні рішення.

Джерело: Асоціація рітейлерів України

< Повернутися до новин