Premier FOOD вийшла на виробництво 7 млн хот-догів Mr. Grill в місяць

Група компаній Premier FOOD 7 млн хот-догів на місяць. Про це повідомляють ЗМІ.

Premier FOOD має власне виробництво на базі заводу Тульчинмясо — потужністю 8 тис. Т в рік. Якість продукції Тульчинмясо гарантовано сертифікатами ISO, HACCP, HALAL.

В даний час загальна площа складських приміщень складає понад 10 тис. Квадратних метрів. Унікальна логістика зі спеціальним температурним режимом -18, дозволяє доставляти продукцію по всій території України.

Компанія поставляє продукцію на більшість АЗС України, понад 500 ресторанів і готелів і понад 3000 вуличних торгових точок. Компанія надає повний комплекс послуг — від обладнання і продукції — до бізнес-консалтингу та маркетингової підтримки. е

Крім того, в компанії є Мережа ресторанів Mr Grill Hotdogs & Burgers: в центрі Києва на Хрещатику, другий — на Подолі, а третій повністю розрахований на дітей і розташований в Кідланд на Петрівці. У наступному році планується розширити мережу до 10 ресторанів по всій країні.

Компанія поставляє продукцію більш ніж в 10 країн світу, з них Грузія, Азербайджан, Корея, Китай, Об’єднані Арабські Емірати, Йорданія. Крім того, Premier FOOD розвиває ринки інших країн в регіонах Азії і Африки.

Крім роботи з бізнес-партнерами компанія виробляє продукцію і для роздрібного споживача. Бренд Тульчин і Mr.Grill приємно дивує українських споживачів, пропонуючи ковбаси, сосиски і м’ясні вироби. Ексклюзивна дистрибуція брендів Sweet Box і Milk Shake.

PREMIER FOOD в цифрах:

  • 7 млн хот-догів на місяць;
  • 100% логістичного покриття території України (крім окупованих територій);
  • 20 тис. доставок в місяць;
  • 5 тис. торгових точок.

nefterynok.info , 17 січня 2020

< Повернутися до новин