Premier FOOD – визнаний експерт і національний лідер у галузі обслуговування підприємств food service

Детальніше

Про компанію:

Група компаній Premier FOOD це національний лідер в галузі фуд сервісу. Ми команда експертів, які люблять свою справу, професійно застосовують свої знання, досвід і вміння. Ми започаткували культуру споживання якісних хот-догів та бургерів зі справжнього м’яса на АЗК та прагнемо розвинути ії в усіх куточках країни.

Працюючи з нами і купуючи наші продукти, ви стаєте такими ж експертами, як і ми!

Про компанію:

Група компаній Premier FOOD – визнаний національний лідер у галузі обслуговування підприємств food service вже понад 14 років. Ми запровадили культуру споживання якісних хот-догів та бургерів зі справжнього м’яса на АЗК та прагнемо розвинути ії в усіх куточках країни.

Компанії та їхні продукти здатні змінювати світ. Ми віримо, що чітка стратегія, відповідність найвищим стандартам якості та злагоджена робота команди експертів, це — запорука постійного розвитку та нових досягнень нашої компанії.

У своїй діяльності, ми непохитно керуємося ключовими цінностями компанії, адже Premier Food завжди піклується про свою команду та клієнтів. Саме вони формують наш підхід до всіх аспектів бізнесу: від організації взаємин між колегами до співпраці з партнерами.

Компанія розпочала свою діяльність у 2007 році як постачальник м’ясо-молочної продукції для кафе та ресторанів, а сьогодні ми маємо близько 10 напрямків діяльності та пропонуємо нашим партнерам готові рішення для успішного та прибуткового бізнесу.

Сьогодні  Premier FOOD – це група компаній, діяльність якої поєднує декілька напрямків бізнесу:

Власне виробництво на базі заводу Тульчинм’ясо – потужністю 8000 тонн в рік. Висока якість продукції Тульчинм’ясо гарантована сертифікатами ISO, HACCP, HALAL та підтверджена золотими, срібними та бронзовими медалями престижних конкурсів.

Власна логістика за принципом 4PL. В даний час загальна площа складських приміщень складає більше 10 000 квадратних метрів. Унікальна логістика зі спеціальним температурним режимом -18, дозволяє доставляти продукцію по усій території України.

HoReCa, корпоративні клієнти. Всі мережі АЗС України, більш ніж 500 ресторанів і готелів та більш ніж 3000 вуличних торгівельних точок  є клієнтами Premier FOOD. Компанія надає повний комплекс послуг – від обладнання і продукції – до бізнес-консалтингу і маркетингової підтримки.

Мережа ресторанів Mr Grill Hotdogs & Burgers створена, щоб кожному дати можливість спробувати хот-доги та бургери тільки зі справжнього м’яса.

Експорт. Компанія постачає високоякісну продукцію більш ніж в 10 країн світу, з них Грузія, Азербайджан, Корея, Китай, Об’єднані Арабські Емірати, Йорданія. Крім того, Premier FOOD розвиває ринки інших країн в регіонах Азії і Африки.

Retail. Крім роботи з бізнес партнерами компанія виготовляє продукцію і для роздрібного споживача. Бренд Тульчин та Mr.Grill приємно вражає українських споживачів, пропонуючи ковбаси, сосиски і м’ясні вироби найвищої якості і незмінно чудового смаку.

Ексклюзивна дистрибуція Milk Shake. Дотримуючись тенденцій ринку, група компаній Premier FOOD розвиває свою діяльність, опановуючи нові продуктові напрямки, щоб надавати своїм партнерам актуальні та ексклюзивні рішення.

Наша місія:

Наша місія: Наша місія – допомагати нашим бізнес партнерам будувати взаємовигідні і тривалі відносини з споживачами, пропонуючи їм унікальну продукцію і зручний сервіс.

Наше бачення:

Наше бачення:

Мільйони хот-догів, бургерів Mr. Grill та інших продуктів, які ми виробляємо і продаємо щодня, споживатимуть люди в різних куточках планети. Ми прагнемо тішити своїх клієнтів і робити їх щасливими та успішними.

Наші переваги:

Виробництво
Свій виробничий майданчик.
Контроль на усіх етапах виготовлення продукції
Якість
Високі стандарти якості.
Найкращі сосиски зі 100% м’яса
Продукція
10 000 000 хот-догів
на місяць.
Логістика
100% покриття території України
Співпраця
5 країн-експортерів м’яса
з сертифікатом Halal
Партнери
5 000 підприємств, до яких
ми постачаємо харчові продукти
Клієнт
Мільйони ситих та щасливих
споживачів

Принципи компанії:

Постачання продукції:

1млн
хот-догів на місяць
1млн
хот-догів за рік